PRACA

  SINTUR Spółka z o.o. z siedzibą w Szadowie Pańskim, gm. Turek poszukuje osoby na stanowisko:

 Inżynier produktu branży elektrotechnicznej

  • Zakres obowiązków
    • Identyfikacja potencjalnych obszarów rozwoju produktu,
    • Czynny udział w procesie tworzenia i wprowadzania nowych produktów na rynek,
    • Przygotowanie harmonogramu działań pod kątem wprowadzenia konkretnego produktu na rynek,
    • Przygotowanie i dbałość o dokumentację techniczną,
    • Monitorowanie zmian mających na celu udoskonalenie produktów.
  • Wymagania
    • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze elektrotechniki, elektroniki, inżynierii produktu w branży elektrycznej,
    • umiejętność obsługi programów komputerowych m.in. Solid Edge, Team Center
    • znajomość rysunku technicznego,
    • mile widziane:

    - doświadczenie na samodzielnym stanowisku wymagającym podejmowania decyzji w ramach nadzoru technologicznego,
    - znajomość języka angielskiego.

  • Oferujemy:
    • stabilną współprace na podstawie umowy o prace,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • dowozy do pracy z terenu Turku,
    • parking przyzakładowy,
    • pakiet socjalny, PPE, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, opiekę medyczną, gabinet usprawniania fizycznego.

Prosimy składać CV: SINTUR Sp. z o.o.; 62-700 Szadów Pański 34
lub e-mailowo na: kadry@sintur.com.pl
kontakt telefoniczny: 63 2804368; 63 2784528; 664 910 619

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest: SINTUR Spółka z o.o. z siedziba62-700 Szadów Pański, gm. Turek moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani / Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani / Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wymienione firmy.
Przesłanie CV jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Polityki Prywatności SINTUR Spółka z o.o., która znajduje się na naszej stronie internetowej.